SERVIS GROUP, a.s. je slovenská súkromá spoločnost založená v roce 1994 a na trhu pôsobí v odbore dodávok, rekonštrukcií a servisu VN-NN rozvodní.
Novinky
28.11
2011

ABB rýchlonabíjacie stanice ABB oznámilo zahájenie predaja rýchlonabíjacích staníc Terra v ČR rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily už čoskoro súčasťou bežnej prevádzky v mestách.

Zobraziť
28.11
2011

EATON zaujímavé riešenie
EATON uviedol na trh nové zaujímavé zariadenie a rozvádzačové systémy:

Ke stažení
28.11
2011

Meranie a optimalizácia výkonu fotovoltaických elektrární
V dnešnej neľahkej dobe vládnej averzie k fotovoltaickým zariadeniam všetkého druhu, najmä v podobe dodatočnej tzv. solárnej dani, má pravidelná údržba, meranie a optimalizácia výkonu fotovoltaickej elektrárne pre každého investora cenu zlata, pretože straty výkonu spôsobené chybou komponentu FVE mnohonásobne prevyšujú náklady na pravidelnú údržbu.

Zobraziť

Služby


Meranie a optimalizácia výkonu fotovoltaických elektrární

Solární panely

V dnešnej neľahkej dobe vládne averzia k fotovoltaickým zariadením všetkého druhu, najmä v podobe dodatočné tzv solárne dane, má pravidelná údržba, meranie a optimalizácia výkonu fotovoltaické elektrárne pre každého investora cenu zlata ... veď straty výkonu spôsobené závadou komponentov FVE prevažne mnohonásobne prevyšujú náklady na pravidelnú údržbu.

Nevyhnutná je teda pravidelná kontrola a údržba jednotlivých elektrických zariadení FVE v meraní FVE, odporúčame vykonať prvotné merania s cieľom zistiť stav jednotlivých zariadení a identifikovať časti s najnižším relatívnym výkonom. Tieto merania sú nasledujúce:

Zobraziť viac ...


Ponúkame GSM monitoring pre fotovoltaické elektrárne a ďalšie výrobne elektrickej energie

Každý investor potrebuje poznať stav výroby FVE, čiže nejaký monitorovací systém, ktorý informuje správcu zariadenia o tom, čo sa na elektrárni práve deje a dáva mu možnosť rýchle reagovať v prípade poruchy. Ponúkame inštaláciu systému v rôznom rozsahu podľa požiadavky zákazníka, ktorý ho okamžite informuje SMS správou, prípadne emailom o stave zariadenia.

Ide o dodávku a montáž GSM komunikačného systému pre monitorovanie a ovládanie vstupného poľa rozvádzača 22kV na FVE. Tento môže byť umiestnený do existujúcej skrine dispečerského riadenia alebo do novej skrine a jeho napájanie je zaistené z batérie dispečerského riadenia nebo z rozvádzača UPS.


Zaisťujeme dodávky dispečerských riadení pre fotovoltaické elektrárne a ďalšie výrobne elektrickej energie vrátane riadenia činného a jalového výkonu.

Podľa platných zákonov je výrobca elektriny povinný vybaviť výrobňu zariadením, ktoré umožňuje dispečerské riadenie. SERVIS GROUP, a.s. zaisťuje, v súlade s poslednými požiadavkami jednotlivých energetických spoločnosti, dodávku dispečerských riadení na kľúč a to vrátane skúšok s dispečingom príslušnej distribučnej spoločnosti.

Zobraziť viac ...


Nastavenie digitálnych ochrán a riadiacich terminálov

Jednou z dôležitých etáp uvedenia rozvodne do prevádzky je nastavenie zariadenia pre ochranu a riadenie rozvodní. Firma SERVIS GROUP, a.s. sa zameriava v tejto oblasti najmä na dodávky od renomovaných výrobcov SIEMENS a ABB.

Zobraziť viac ...

 

Montáže, inštalácie, odskúšanie a uvedenie do prevádzky

K dodávkam elektrických zariadení ponúkame kompletné montáže nízkonapäťových zariadení aj montáže vysokonapäťových zariadení od renomovaných výrobcov ABB, Eaton Electric, Siemens, Schneider Electric a ďalších. Súčasťou uvedenia do prevádzky napäťového zariadenia, je tiež parametrizácia a nastavenie digitálnej ochrany. Inštaláciu, odskúšanie a uvedenie do prevádzky vykonáva naša firma ako súčasť dodávok elektrických zariadení, alebo na základe objednávky.

Revízie

Ponúkame pravidelné revízie nízkonapäťových zariadení od 50 V do 600 V a periodické revízie vysokonapäťových zariadení od 6 kV do 35 kV. Revízie vykonávame na základe dlhodobej zmluvy o vykonávaní pozáručného servisu, alebo na základe samostatnej objednávky. Ďalej vykonávame pravidelné kontroly zariadení predpísané výrobcom.

 

Projekčné práce

Projekčné práce zahŕňajú spracovanie technologickej dokumentácie od dokumentácie pre stavebné konanie cez realizačný projekt až po projekt skutkového stavu.

 

Poradenstvo

V prípade potreby technickej podpory alebo poradenstva sa môžete obrátiť e-mailom na našu firmu, naši pracovníci Vám ochotne poradia, popr. môžete získať potrebné informácie na oficiálnych stránkach výrobcov.

 

Vrtanie železobetónu, betónu, muriva

Všetky materiály nájdete v tomto dokumente na stiahnutie.

 

Doprava k zákazníkovi

Ako súčasť dodávok elektrických zariadení ponúkame dopravu zariadenia na určené miesto.

Kontaktné osoby

Riaditeľ investičného
strediska :

Tremko František
+421 903 400 192
tremko@sg-kosice.sk
Riaditeľ spoločnosti:
Ing. Vladimír Bursák
bursak@sg-kosice.sk
Vedúci montážného a servisného strediska:
Tremko Branislav
+421 903 400 191
tremko.b@sg-kosice.sk
vedúci konštruktér:
Ing. Peter Weag
weag@sg-kosice.sk

Kde nás nájdete

Sídlo společnosti

Kavečianska cesta č. 14/B
040 01 Košice

Tel/fax: +421 55 633 19 50
e-mail: sgroup@sg-kosice.sk
www.sg-kosice.sk
najděte si nás na mapě...