SERVIS GROUP, a.s. je slovenská súkromá spoločnost založená v roce 1994 a na trhu pôsobí v odbore dodávok, rekonštrukcií a servisu VN-NN rozvodní.
Novinky
28.11
2011

ABB rýchlonabíjacie stanice ABB oznámilo zahájenie predaja rýchlonabíjacích staníc Terra v ČR rýchlonabíjacie stanice pre elektromobily už čoskoro súčasťou bežnej prevádzky v mestách.

Zobraziť
28.11
2011

EATON zaujímavé riešenie
EATON uviedol na trh nové zaujímavé zariadenie a rozvádzačové systémy:

Ke stažení
28.11
2011

Meranie a optimalizácia výkonu fotovoltaických elektrární
V dnešnej neľahkej dobe vládnej averzie k fotovoltaickým zariadeniam všetkého druhu, najmä v podobe dodatočnej tzv. solárnej dani, má pravidelná údržba, meranie a optimalizácia výkonu fotovoltaickej elektrárne pre každého investora cenu zlata, pretože straty výkonu spôsobené chybou komponentu FVE mnohonásobne prevyšujú náklady na pravidelnú údržbu.

Zobraziť

Kioskové trafostanice

Modernizace rozvoden

Kioskové trafostanice patria k najmodernejším typom trafostaníc. Spoločnosť SERVIS GROUP, a.s. sa zameriava prevažne na dodávku betónových kioskov, ktoré obsahujú všetky potrebné technologické zariadenia. Trafostanice majú vynikajúce prevádzkové vlastnosti a potrebné bezpečnostné, ekologické a architektonické parametre.

Výhody kioskových trafostaníc sú nasledujúce: variabilita, rôzne veľkosti, parametre a typy, je možné ich osadiť v podstate akoukoľvek technológiou.

  • rýchlosť výstavby
  • nízke prevádzkové náklady, sú takmer bezúdržbové
  • bezpečnosť, následky havárie technológie idú na ťarchu kiosku bez
  • ohrozenia osôb pohybujúcich sa v okolí trafostanice
  • možnosť výberu architektonických parametrov
  • možnosť výstavby i v zimnom období
  • ekológia

Kioskové trafostanice sú vhodné pre zaradenie do distribučných sietí pre napájanie napr. výrobných závodov, priemyselných zón, obytných lokalít, tak i pre vyvedenie výkonov z rôznych výrobni elektrickej energie (fotovoltaických, veterných a malých vodných elektrárni, bioplynových staníc a pod.).

Dodávka kioskových murovaných trafostaníc na kľúč začína návrhom najvhodnejšieho riešenia pre danú konkrétnu zákazku cez spracovanie projektovej dokumentácie a jeho odsúhlasenia distribučnej spoločnosti (napr. VSD apod.), vlastnú dodávku, uvedenie do prevádzky a revíziu. Samozrejmosťou je zaistenie realizácie VN prípojky vrátane dodávky realizačnej projektovej dokumentácie taktiež schválené distribútorom elektrickej energie (VSD apod.), pokiaľ ju zákazník požaduje.

Samozrejmosťou je zaistenie rýchleho a kvalitného záručného i pozáručného servisu a to formou servisných zásahov na báze jednotlivých objednávok či dlhodobých zmlúv, ktoré zahrňujú okrem dostupného servisu do 24 hodín od nahlásenia chyby taktiež preventívne prehliadky, údržbu či ich monitoring.

viď. Referencie dodávok kiskových trafostaníc

kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice
kioskové trafostanice

Kontaktné osoby

Riaditeľ investičného
strediska :

Tremko František
+421 903 400 192
tremko@sg-kosice.sk
Riaditeľ spoločnosti:
Ing. Vladimír Bursák
bursak@sg-kosice.sk
Vedúci montážného a servisného strediska:
Tremko Branislav
+421 903 400 191
tremko.b@sg-kosice.sk
vedúci konštruktér:
Ing. Peter Weag
weag@sg-kosice.sk

Kde nás nájdete

Sídlo společnosti

Kavečianska cesta č. 14/B
040 01 Košice

Tel/fax: +421 55 633 19 50
e-mail: sgroup@sg-kosice.sk
www.sg-kosice.sk
najděte si nás na mapě...