S.G.CZ, spol. s r.o. is Czech private limited company founded in 1992 and is contracting and engineering company supplying projects of electrical parts of complete plants.

Služby

Montáže, inštalácie, odskúšanie a uvedenie do prevádzky

Kompletné práce od demontáže po uvedenie do prevádzky ponúka naša firma ako súčasť dodávok elektrických zariadení alebo na základe samostatnej objednávky na práce. Jedná sa hlavne o práce spojené s dodávkami VN zariadení renomovaných výrobcov ( ABB, Eaton - HOLEC, Siemens, Schneider Electric apod. ).

 

Nastavenie ochrán a terminálov

Služby v oblasti nastavení ochran

 

Poradenstvo

V prípade potreby technickej podpory alebo poradenstva sa môžete obrátiť e-mailom na našu firmu, naši pracovníci Vám ochotne poradia, popr. môžete získať potrebné informácie na oficiálnych stránkach výrobcov.

 

Projekčné práce

Projekčné práce zahŕňajú spracovanie technologickej dokumentácie od dokumentácie pre stavebné konanie cez realizačný projekt až po projekt skutkového stavu. Projekčné práce ponúkame ako súčasť dodávok zariadení.

 

Revízie

Ponúkame vykonávanie periodických revízií rozvodní 6 až 35 kV a to buď na základe dlhodobej zmluvy o vykonávaní pozáručného servisu alebo na základe samostatnej objednávky. Ďalej vykonávame pravidelné kontroly zariadení predpísané výrobcom.

 

Doprava k zákazníkovi

Ako súčasť dodávok elektrických zariadení ponúkame dopravu zariadenia na určené miesto v ČR alebo SR vr. vybavenia colných formalít.

 

PDF na staženie

Vrtanie železobetonu

Contacts

CONTACTS (SK)

Managing Director :
Ing. Vladimír Bursák
vladimir.bursak@sg-brno.cz
CONTACTS (CZ)

Managing Director:
Ing. Vladimír Bursák
vladimir.bursak@sg-brno.cz
Chief Designer:
Ing. Peter Weag
weag@sg-kosice.sk
Sales :
Robert Filáček
Robert.Filacek@sg-brno.cz

Where to find us

Kavečianska cesta 14/B
040 01 Košice

Tel/fax:
+421 55 633 19 50
e-mail:
sgroup@sg-kosice.sk
www.sg-kosice.sk
See on map...
Jižní náměstí 5
619 00 Brno

tel.: +420 543 250 722
fax: +420 543 250 769
e-mail: sgroup@sg-brno.cz
www.sg-brno.cz
See on map...